اطمینان و راندمان بی قید شرط

کمپرسورهای روغنی اسکرو کومپ ایر

کمپانی کومپ ایر با بیش از 200 سال تجربه و بعنوان زیر مجموعه ای از کمپانی Gardner Denver با بهره گیری از مهندسی نوین ، دامنه وسیعی از کمپرسورها و لوازم جانبی سیستم های هوای فشرده را با صرفه جوبی در هزینه ها و نیل به اهداف طولانی و دوستدار محیط زیست ، در اختیار مشتریان قرار داده است.

شرکت مهندسی نوآورهوا بعنوان نماینده رسمی و انحصاری کمپانی کومپ ایر ، شبکه وسیعی از مراکز فروش و خدمات پس از فروش را با هدف اطمینال و پشتیبانی از تکنولوژی پیشرفته در ایران بوجود آورده است.

کومپ ایر دارای پکیج کاملی از 7 تا 22 کیلووات شامل کمپرسور ، درایر تبریدی و مخزن هوا میباشد و از ویژگی های آن نصب و استفاده آسان ، مخزن هوا با کیفیت عالی و جاگیری کم بوده است. همچنین کمپرسورهای 15 کیلووات به بالا ، به کارآمدترین سیستمهای بازیابی حرارت مجهز شده اند که هم امکان نصب آنها در کارخانه وجود دارد و هم میتواند به صورت کیت های جایگزین ، متشکل از همه وسایل و لوله کشی های لازم در دسترس قرار گیرد.

کمپرسورهای روغنی اسکرو با استفاده از جدیدترین پیشرفت های تکنولوژی ، تأمین هوای فشرده پیوسته را با کیفیت بالا ، کاهش تعداد گردش روتورها ، کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان را تضمین میکند. در طراحی جدید واحد هواساز ، تعداد قطعات ، شامل جدا کننده روغن ، فیلتر روغن ، فیلتر هوا ، شیر ترموستاتیک فرعی و تعداد شلنگ ها به حداقل رسیده است.

این کمپرسورها مجهز به الکتروموتور با استاندارد IE3 میباشند که موجب کاهش مصرف برق و کاهش CO2 خواهند شد. همچنین کولر ترکیبی روغن – هوا این کمپرسورها موجب راه اندازی سریع کمپرسورها ، کنترل دمای روغن ، کاهش خوردگی ، از بین بردن میعان در سیستم کمپرسور و کاهش دمای هوای خروجی میشود. سیستم اتوماتیک کشش تسمه این کمپرسورها ، کشش اتوماتیک و دقیق تسمه را انجام داده و موجب افزایش عمر تسمه و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری میگردد. با افزایش مدت تعویض روغن تا 4000 ساعت ، هزینه سرویس کاهش یافته و به علت پائین بودن میزان صدا و کارکرد مطمئن در دمای حداکثر 45 درجه سانتیگراد امکان نصب کمپرسور را در محل مصرف و در محیط هایی با شرایط سخت و گرم امکان پذیر میسازد.

کمپرسورهای سرعت متغیر کومپ ایر سری L-RS به گونه ای طراحی شده اند که با صرفه جویی اساسی در مصرف انرژی و طراحی عالی هواساز ، تابلو برق ، الکترو موتور ، بالاترین میزان راندمان را ارائه میدهند و هزینه های جاری سالیانه را به مقدار قابل توجهی کاهش میدهند و این قابلیت را دارند تا هوای خروجی را با اطمینال و به مقدار کافی در سیستم های هوای فشرده جهت مصارف مختلف تأمین نمایند. این کمپرسورها با دسترسی مناسب و عمر طولانی ، در محفظه الکتریکی تعبیه شده و توسط فیلترهای ورودی قابل تعویض در برابر گرد و خاک محافظت میگردد و حداکثر اطمینال را با سیستم خنک کاری بهینه دارد.

از مزایای این کمپرسورها ، سرویس و گارانتی تضمینی حداکثر 44000 ساعت یا 6 سال ، خدمات پس از فروش با کیفیت تضمین شده و مجاز کومپ ایر ، استفاده از روغن ها و قطعات اصلی کومپ ایر ، طراحی پیشرفته و دسترسی درجه یک وسرویس آسان قطعات میباشد.