شرکت مهنـدسی نوآورهوا در سال 1378 فعالیت خود را به طور رسمی و با همکاری نزدیک با برخی شـرکت های بین المللی در زمینه سیستم های هـوای فشرده ، بـا موضوع خریـد و فـروش و انجام امـور خدماتی ، نصب ، راه انـدازی و تعمیرات دستگاه های سیستم هوای فشرده از قبیل انواع کمپرسورهای تولیـد هـوای فشرده ( توربینی ، اسکرو ، پیستونی ) ، کمپرسورهای فشار قوی تا 500 بار ، کمپرسورهای معدنی و دیزلی ، پلنت های تولید گاز نیتروژن و اکسیژن ( با روشهای Cryogenic ، PSA,VPSA ، Membrane )، واحدهای هواساز ، درایرهای تبریدی و جذبی ، واترسپراتورها و میکروفیلترها ، مخازن تحت فشار و قطعات هیدرولیک و پنوماتیک ، تماماً با بهترین نوع مواد اولیه و رعایت تمامی استانداردهای بین المللی تولید ، جهت ارائه به بخش خصوصی و نیمه خصوصی و تمام عمومی آغاز نمود و امروزه پس از گذشت بیست سال کار صادقانه و خدمت به صنعت کشور و بعنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان تجهیزات هوای فشرده در خاورمیانه و در صنعت تجهیزات هوای فشرده و نماینده کمپانی های معظم Parkerdomnickhenter و Parker Hiross و Parker Zander و Gardner Denver و CompAir و BOGE و TPC و JAB و Rotorcomp و WiseAir و … در ایران به حضورتان معرفی میگردد.

خدمات و محصولات
شرکت مهندسی نوآورهوا ارائه بهترین خدمات ظرف مدت 24 ساعت را برای تمام محصولات تضمین میکندو خدمات وسیعی در زمینه تجهیزات هوای فشرده را پوشش میدهد. در همه موارد متعهد شده این خدمات توسط متخصصین آموزش دیده ارائه میگردد. ما با ارائه محصولاتی با بهترین استانداردهای جهانی و ارائه بهترین خدمات پس از فروش توسط متخصصین مجرب و آموزش دیده ، پیشتاز در بازار ایران میباشیم و تعهد و نوآوری ما در ارائه بهترین محصولات و خدمات بهتر ، گذشته ما را شکل داده ، امروز ما را ایجاد کرده و آینده ما را هدایت میکند.. مأموریت ما به دست آوردن توسعه و ادامه دادن به نوآوری ها و بهبود مستمر است و به طور کلی متعهد به ارائه بهترین راه حل ها و متعهد به مشتریان و همچنین متعهد به اهدافمان در توسعه صنعت کشور هستیم. روح نوآوری و مشتری مداری یک بخش مهم و حیاتی از هویت ما در انجام کسب و کار میباشد و ما را پیشتاز در این صنعت و بعنوان یک نوآور در حد استانداردهای بین المللی کرده است.
در زمینه سیستم های هوای فشرده شرکت مهندسی نوآورهوا دارای طیف گسترده ای از محصولات از جمله کمپرسورهای اسکرو اویل فری ، اویل اینجکت ، کمپرسورهای پیستونی فشار قوی ، فشار متوسط و فشار ضعیف ، کمپرسورهای تیغه ای ، کمپرسورهای معدنی و پرتابلو سانتریفیوژ میباشد و این محصولات و خدمات الزامات مورد نیاز برای تمامی صنایع از جمله صنایع غذایی و نوشیدنی ها ، نفت و گاز ، پتروشیمی ، چاپ و بسته بندی و … را برآورده میسازد و ارائه این طیف وسيع از محصولات حاصل سالها تجربه در این صنعت میباشد.
این شرکت همچنین امن ترین و راحت ترین و اقتصادی ترین منبع تولید نیتروژن ، اکسیژن و هیدروژن موجود را در غالب پلنت های تولید گاز نیتروژن ، اکسیژن و هیدروژن ارائه میدهد. به طور کلی طراحی این پلنت ها اجازه به روز رسانی آسان از سیستم تولید دارای ظرفیت و ارائه مستمر ، عرضه بدون وقفه از خلوص بالای گاز نیتروژن ، اکسیژن و هیدروژنرا میدهد.

تیم فروش
شرکت مهندسی نوآورهوا با کارکنان مجرب و متخصص در زمینه فروش و خدمات ، همواره بهترین و کارآمد ترین و اقتصادی ترین پیشنهادها و راه حل ها را برای مشتریان خود ارائه داده و طی دو دهه فعالیت این شرکت در زمینه فروش محصولات و ارائه خدمات پس از فروش با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن پیشرو در بازار ایران است.